Pino Lodra Mos u Nxeh Shfaq më të madhe

BAO0373

Pino Lodra Mos u Nxeh

Leke 1,690

Detajet

Pino Lodra Mos u Nxeh

Pino 'Mos u nxeh'  eshte nje loje qe stimulon te menduarin logjik dhe matematik te femijeve tuaj

Femijet mesojne te ruajne qetesine dhe te kontrollojne ndjenjat e tyre, te behen te durueshem

I meson te respektojne rregullat e lojes dhe i socializon ato

I pershtatshem per femije mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: