Intex Pishine Blu 305 x 183 x 56 cm Shfaq më të madhe

Intex Pishine Blu 305 x 183 x 56 cm

A-002401

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Pishine Blu 305 x 183 x 56 cm

Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije 

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj 

Rezistente ,e qendrueshme dhe ne forme katrore dy ngjyreshe

Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 6 vjec 

Permasat jane 305 x 183 x 56 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: