Intex Dyshek Plazhi 183 X 69 cm 59703

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Dyshek Plazhi 183 X 69 cm  59703

Aksesor ideal per pushimet tuaja 

Mund te qendroni mbi dyshek dhe te shijoni rrezet edhe ne det 

Material plastik i qendrushem dhe mban deri ne 100 kg 

Nuk sugjerohet per femije nen 14 vjec 

Permasat e dyshekut jane 183 X 69 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: