Hasbro Monopoly Star Wars

SL0522

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loje monopolo Star Wars nga Hasbro

Nje loje per femije mbi 8 vjec

Kartat e fuqishme të forcës do të ndryshojnë fatin tuaj, por mund të ketë vetëm një fitues.

Kur çdo planet është në pronësi, loja ka mbaruar - dhe nëse Forca është me ju, ju do të jeni fituesi i fundit!

Luhet me 2 deri ne 4 lojtare

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: