Parfum LA RIVE Set per Femije SW DROID DNS+GEL Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femije SW DROID DNS+GEL

A-003283

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arome fantastike per djem te te gjitha moshave.

E fresket dhe plot jete.

Energjia e aromave te agrumeve, livandos dhe sherebeles bashkohen ne nje shkrirje unike.

Ky set me parfum dhe shampo trupi i pershtatet meshkujve qe kane sens humori dhe energji per te shijuar jeten.

Sasia e parfumit 80 ml.

Sasia e shampos 250 ml. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: