Intex Pishine e Madhe  396x84 cm Shfaq më të madhe

Intex Pishine e Madhe 396x84 cm

A-002417

Leke 11,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Pishine e Madhe  396x84 cm

Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije 

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj 

Rezistente dhe e qendrueshme 

Vjen sebashku me filtrin ne paketim per te filtruar ujin e pishines 

Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 6 vjec 

Permasat jane 396 x 84 cm

Kapaciteti 7.290 liter uje 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: