Intex Varke Eksplorer 200 185 x 94cm x 41cm 58331

A-002365

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varken e markes Intex Explorer 200.

Varka ka kapacitet per 2 person.

Ka 2 dhoma ajri me valvola te dyfishta.

Ne paketim do te keni edhe 2 lopatat.

Material i forte dhe rezistent.

Kaloni momente pa fund me argetim.

Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec.

Permasat 185x94x41 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: