Monopatine per Femije Ben 10

PB0133

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopatine per femije djem me dy rrota

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me dizenjon e Ben 10 ne pjesen e poshtme

E pershtatshme per femije mbi 3 vjeç dhe peshe maksimale 50kg

Me lartesi te rregullueshme 60-87cm qe ofron lehtesi ne udhetim

Paloset lehtesisht duke ju krijuar mundesine ta merni kudo me vete

Timoni i veshur me gomë të butë e bën atë të rehatshëm për duart e fëmijëve me gjeresi 34cm

Diametri i rrotave eshte 12 cm

Permasat:60 x 22 x 11 cm

Këshillohet që të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri

*Sigurohuni që gjatë përdorimit të mbani nje kokore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: