Kitare Klasike me 6 Korda 52 cm

PB0132

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kitare klasike me 6 korda metalike

E gjate 52 cm me ngjyre te kuqe druri

Mesoni kitaren dhe notat muzikore qe krijon ajo me shume lehtesi

Me rrip qe mund te vendoset ne shpatulla qe shkon deri ne 80 cm

Nje vegel muzikore shume argetuese per femijen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: