Tabele Druri dhe Numerator Shfaq më të madhe

Tabele Druri dhe Numerator

PB0128

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tabele druri me numeratore per femije

Me ngjyre te zeze dhe mbeshtetese ngjyre kafe

Per te shkruar dhe mesuar numrat dhe shkronjat

E pershtatshme per femije mbi 3 vjeç

Permasat 69x38 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: