Reer My Lovely Monster Mini Drite 52032

SIG0261

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Drite nate per femijet e markes Reer

Abazhur praktik i pershtatshme per dhomen e femijes

Eshte ne forme dinosauri me ngjyre dhe me permasa 10.0 x 8.0 cm x 13.5 cm

Me llamba LED dhe lehtesisht i levizshem

Nje drite e lehte e pershtatshme per femijet mbi 36 muajsh

Paketimi perfshin edhe baterite

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: