Play Doh Set Banor dhe Kafshe Hasbro Shfaq më të madhe

Play Doh Set Banor dhe Kafshe Hasbro

PB0153

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyqani i kafsheve per femijet tuaj

Nje loje nga Play Doh per te gjithe te vegjlit qe deshirojne te jene kreativ

Paketa permban dyqanin, 1kukull, 1 qenush dhe 2  kavanoza  me plasteline të butë Play-Doh

Per femije mbi 3 vjeç, djem dhe vajza

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: