Radio Minions Walkie Talkie Shfaq më të madhe

Radio Minions Walkie Talkie

PB0157

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Radio Minions Walkie Talkie

Flisni me shoket tuaj dhe argetohuni pa fund

Radio me anten e cila punon ne distance

Loje edukative e rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

Valet mund te kapin deri ne 100 metra distance afersisht

Punon me bateri 

Baterite nuk jane te perfshira ne paketim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: