Motor me Telekomande Majestic Demeanor 6+ JL3005

VP0043

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Motorr me telekomande Majestic Demeanor

Per femije mbi 6 vjec, modeli JL3005

Telekomanda punon me bateri, komandon makinen ne te gjitha drejtimet

Per argetim dhe zbavitjen e femijeve

Nje ide shume e mire dhurate per festat e fundvitit

Shkalla 1 me 16

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: