I ri Parfum LA RIVE Set per Femije CARS EDT+GEL Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femije CARS EDT+GEL

A-003290

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me Cars nga La Rive.

Arome delikate e agrumeve, kedri dhe druri I sandalit.

Nje xhel lares dhe deodorant ne nje paketim me dizajn Cars.

Sasia e parfumit: 50 ml

Sasia e xhelit lares: 250 ml.  

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: