I ri Parfum LA RIVE Set per Femije MINNIE EDP+GEL Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femije MINNIE EDP+GEL

A-003289

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me Minnie Mouse nga La Rive.

Arome delikate e molles, pjeshkes dhe pjeprit.

Nje xhel lares dhe deodorant ne nje paketim me dizajn Minnie.

Sasia e parfumit: 50 ml

Sasia e xhelit lares: 250 ml.  

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: