Intex Pishin 183 x 38 cm 56452 Shfaq më të madhe

Intex Pishin 183 x 38 cm 56452

A-002361

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Pishine 183 x 38 cm 56452

Ideale per femijet tuaj qe te largojne te nxehtin pervelues te veres

E lehte per tu pastruar dhe per tu monduar ,mjafton te hidhni uje brenda pishines

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec dhe mund te mbushet me uje sipas deshires

 Material vinyl i forte ne pjesen e siperme 

Permasat 183 x 38cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: