Play Doh Dyqani i Kafsheve Shfaq më të madhe

Play Doh Dyqani i Kafsheve

PB0152

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyqani i kafsheve per femijet tuaj

Nje loje nga Play Doh per te gjithe te vegjlit qe deshirojne te jene kreativ

Paketa përmban dyqanin, 1kukull 1 lepur, shumë pajisje për dyqan dhe 4 kavanoza  me plasteline të butë Play-Doh.

Per femije 2-4 vjeç, djem dhe vajza

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: