Motor per Femije CLK-1203

Leke 14,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per argetim per femijen tuaj

Motorr me drita dhe komanda

I sigurt dhe i rehatshem 

Punon me bateri dhe pedale

Gjithashtu ka dhe buton ne kroskot

Pasqyra anesore dhe xhamin mbrojtes perpara (material plastik per sigurine e femijes)

I pershtatshem per mosha mbi 2 vjec (nen kujdesin e prinderve)

Material cilesore dhe rezistent dhe me ngjyre te bardhe

Jepini kenaqesine femijes tuaj te ndihet nje shofer i vertete

Me bateri te karikueshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: