Makine e Madhe per Femije Range Rover Evoque 81400

Leke 29,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine e madhe per femije "Range Rover Evoque"

Modeli: 81400

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Me telekomande qe mund te perdoret nga prinderit.

Me hyrje Aux, qe mund ta lidhesh me MP3, marshe para dhe mbrapa.

Material prej plastike e forte dhe cilesore.

Pesha: 14 kg

Dimensione: 120 x 64,7 x 51,6 cm

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 3 deri ne 6 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: