Stilolaps me Fije Lini

SHIB0010

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Stilolaps me Fije Lini

Aksesor i rendesishem per momentin e nenshkrimit te kurorezimit

I gjithe stillapsi eshte i realizuar me punim dore 

Detaje dekoruese si perla, dantelle, fjongo dhe fije lini 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 7 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: