Kuti Shperthyese me Konfeta

DS0038

Leke 4,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni miqte tuaj me te mire per diten e tyre te kurorezimit.

Nje kuti shperthyese e dekoruar enkas per kete rast.

Brenda saj ndodhen 16 foto dhe 4 mesazhe te cilat ju keni zgjedhur si dedikim.

Gjithashtu ne qender te kutise ndodhet nje kuti cilindrike edhe me e vogel qe permban embelsira konfeti per te uruar jete te embel.

Kutia eshte e mbushur me fjongo dhe elemente te tjere romantike.

Ngjyrat dhe detajet e kutise mund ti personalizoni si te deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: