Mbajtese Unazash

FI0164

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese Unazash

Ruani copeza kujtimesh nga dita juaj me e lumtur.

Nje kujtim shume i bukur per ju apo miqte tuaj.

Mbajtese unazash ne forme zemre.

Me ngjyre te bardhe dhe kapak transparent.

Kutia eshte e rrethuar ma tantelle te bardhe.

E dekoruar me gure te ndritshem, rruaza te bardha dhe fjongo te vogla.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: