Set Thikash per Torten e Dasmes me Tantelle 187-1

FI0162

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Thikash per Torten e Dasmes me Tantelle 187-1

Ruani copeza kujtimesh nga dita juaj me e lumtur.

Nje kujtim shume i bukur per ju apo miqte tuaj.

Set thikash elegant me tantelle.

Materiali i thikave eshte stainless steel.

Bishti eshte i mbeshtjelle me tantelle te bardhe dhe secila ka nga nje fjongo.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: