Komplet Gota dhe Thika per Tortene Dasmes

IH0003

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komplet Gota dhe Thika per Torten e Dasmes

Nje komplet per diten tuaj me te vecante

Dy gota dhe dy thika ne nje paketim te vetem

Gotat me dizenjo mjaft elegante me rruaza tek pjesa mbajtese

Nje aksesor i vecante dhe i domosdoshem per dasmen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: