Gota per Ciftin

IH0002

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gota per Ciftin

Gota te dekoruara ne perfeksion per diten tuaj te dasmes

Seti permban 2 gota me ngjyre te bardhe

Elegante dhe plot stil qe kombinojne bukur me torten e dasmes

Nje aksesor i domosdoshem per diten me te bukur te jetes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: