Album Luna Shfaq më të madhe

Album Luna

ZEP0057

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Album Luna

Ruani castet me te bukura nga dita juaj me e lumtur.

Albumi "Luna" eshte teper elegant me ngjyre te bardhe dhe me detaje fine qe e bejne te pershtatshem per diten tuaj te dasmes.

Albumi ka edhe kutine ne te cilen vendoset.

Permasat jane 32x32 dhe 50 flete.

Fotoja e kopertines e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: