Glob-Kornize Wedding Shfaq më të madhe

Glob-Kornize Wedding

ZEP0040

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Glob-Kornize Wedding

Kornize ne forme globi per ciftin e ri.

Korniza eshte material plastike.

Fotoja qe mund te vendoset duhet te kete permasa 6.5x6.2 cm.

Kornize e cila vendoset ne tavoline.

Zgjidhni foton e duhur per te dashurit tuaj dhe dhurojini nje kornize te tille mjaft terheqese.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: