Set Gota per Dasem punim Vitrazh

DS0046

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate unike per ciftin e ri.

Dy gota te dekoruara teresisht me dore me punimin antik dhe elegant ne pikture xhami vitrazh.

Seti eshte i vendosur ne nje kuti lluksoze per te kompletuar urimin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 6 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: