Preciosa Byzylyk Sunshine Shfaq më të madhe

Preciosa Byzylyk Sunshine

PRE0083

Leke 14,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byzylyk nga Preciosa i koleksionit "Sunshine"

Koleksioni "Sunshine" krijuar enkas per femra te cila pelqejne ekstravaganten dhe te vecanten

Me gure te cmuar dhe ngjyre gold

Nje byzylyk me nje model te vecante i cili kombinohet lehtesishte me cdo veshje

Permasat 65 x 25 mm

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: