Piano Elektronike Mikrofon dhe Stol

PB0181

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Piano me mikrofon dhe stol

Ideale per ata femije qe pelqejne muziken

Dritat qe shfaqen e bejne edhe me te vecante

E lehte per tu perdorur

Madhësia H55, W33, D16cm.

Bateritë e kërkuara: 3 x AA (nuk përfshihen) plus.

Për moshat 3 vjeç e lart

E pershtatshme vetem per perdorim ne shtepi, nen vezhgimin e prinderve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: