Makine Motors Jeep Renegade Juventus 1:43

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe tifozet e vegjel te Juventusit

Nje makine Jepp Renegade me stemen dhe ngjyrat e skuadres

Shkalla 1:43. Shume argetuese per femijet tuaj djem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: