Preciosa Pierre Lannier Capital Ore per Meshkuj

PRE0053

Leke 21,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Capital 

Me rrip lekure ngjyre kafe dhe fushe ngjyre blu

Konture stainless steel silver dhe xham cilesor

Levizje Quartz

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra

Nje kombinim elegant i lekures dhe materialeve te tjera

Diametri i fushes 43 mm, trashesia 11.4mm. Gjeresia e rripit 22 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: