Prestashop Modules

Set Valentine Love

IDE0281

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dedikuar te dashuruarve.

Dhuroni embelsi me kete set ne diten e Shen Valentinit.

Gota e madhe qeramike me dizajn Love dhe fjalet dedikuar dashurise ne brendesi.

Mbushur plot me cokollata lindor te embla per dashurine tuaj.

Arushi i vogel I love you si kujtim per tu mbajtur gjithmone me vete.

Ky eshte nje produkt ekskluziv Ide Dhuratash krijuar per te dhuruar dashuri.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: