Prestashop Modules

Shporta Valentin Meshkuj

IDE0278

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dedikuar te dashuruarve.

Dhuroni embelsi me kete shporte ne diten e Shen Valentinit.

Shporta artizanale e kuqe permban keto surpriza:

Set pije dhe gote Vecchia Romagna per te bere gezuar.

Kuti cokollatash Truffino te bardha per jetegjatesi.

Kuti cokollatash Lindor gold per pasion.

Detaje dekorative per kujtimet e bukura.

Ky eshte nje produkt ekskluziv Ide Dhuratash krijuar per te dhuruar dashuri.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: