Arushi me Cokollata

DS0147

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e embel per te dashurit tuaj.

Arushi i ndertuar me cokollata te shijshme dhe i veshur me detaje pellushi.

Ngjyrat e tij personalizohen sipas deshires.

Arushi vjen brenda nje kutie surprize per ta bere dhuraten edhe me fantastike.

Permban 46 cokollata.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: