Varse per Femra Shfaq më të madhe

Varse per Femra

BIL0042

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse per Femra

Varese per femra me rrathe te madhesive dhe ngjyrave te ndryshe.

Disa nga rrathet jane ne forme perlash ngjyre pana, disa jane kristale ngjyre jeshile dhe disa te tjere jane te rrethuar nga gure te vegjel te ndritshem.

Rripi me te cilin kapen eshte ngjyre e zeze.

Modele elegant dhe i vecante.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: