Spile per Meshkuj Shfaq më të madhe

Spile per Meshkuj

BIL0039

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile per Meshkuj

Nje aksesor mjaft elegant per veshjet tuaja.

Spila ka formen e dy gjetheve ngjyre gri dhe e verdhe te vilat kapen me nje kopse ngjyre kafe.

Per pallto apo xhaketa.

Dukuni bukur dhe te vecante ne cdo kohe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: