Spile Fiongo per Meshkuj Shfaq më të madhe

Spile Fiongo per Meshkuj

BIL0025

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile Fiongo per Meshkuj

Nje aksesor mjaft elegant per veshjet tuaja.

Spila ka formen e fiongos ngjyre roze e erret

Per pallto apo xhaketa kostumesh

Dukuni bukur dhe te vecante ne cdo kohe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: