Spile Fiongo per Meshkuj Shfaq më të madhe

BIL0024

Spile Fiongo per Meshkuj

Leke 1,390

Detajet

Spile Fiongo per Meshkuj

Spile per kostumin apo xhaketen e meshkujve

Ne forme fiongoje ngjyre vishnje

Elegante dhe plot stil, qe zbukuron veshjen

Zgjidhni kete aksesor ne vend te nje shamie apo luleje

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: