Parfum LA RIVE Set per Femra Queen of Life Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femra Queen of Life

A-003284

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arome fantastike e fresket dhe plot jete.

Zbuloni te gjitha nuance e te qenit nje gruar me nje arome frymezuar nga momente te kendshme.

Kombinim perfekt i aromes se dardhes, portokallit dhe farave te zeza.

Ky set parfum dhe deodorant i pershtatet femrave joshese.

Sasia e parfumit 75 ml.

Sasia e deodorantit 150 ml. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: