Set Parfum LA RIVE per Femra Touch Shfaq më të madhe

Set Parfum LA RIVE per Femra Touch

A-003280

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arome magjepsese e mbushur me energji dhe emocione.

Perberja i eshte dedikuar femrave modern, te ndjeshme dhe te afta per te degjuar shqisat e veta.

Forca e piperit rozedhe freskia e lules se portokallit krijojne nje arome unike. Me pas nderthuret me aromen e jasemines joshese, druri I kedrit dhe Kashmiri me vanilje.

Parfum Touch of a Womam eshte nje prekje aromatike e gruas se vertete.

Sasia parfumit: 90 ml.

Sasia e deodorantit: 150 ml. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: