Parfum LA RIVE Set per Femra Madame in Love Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femra Madame in Love

A-003295

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Madame in Love eshte nje perberje terheqese, e cila tregon per bukurine e kesaj dashurie ne gjuhen e luleve dhe frutave

Perhumb ne aromen e dashurise

Sasia e parfumit: 90 ml

Sasia e deodorantit: 150 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: