Set Parfum LA RIVE per Femra Cute Shfaq më të madhe

Set Parfum LA RIVE per Femra Cute

A-003276

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jeni flirtues, joshes…

Eksploroni aromen e bukur te luleve te kopshtarise dhe barbarozave, te cilat do t’ju magjepsin ne nje perberje unike te aromave.

Harmonizim perfekt i bergamos, aromes se agrumeve dhe drurit te kedrit.

Arome elegante dhe delikate, transparente dhe thellesisht intriguese.

Femrat qe zgjedhin kete parfum kane nje fuqi te shquar sensualiteti dhe pavaresie.

Seti perfshin parfumin dhe deodorantin pas dushit.

Sasia parfumit 100 ml.

Sasia e deodorantit 150 ml. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: