Makine per Femije Porsche

Leke 28,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine per Femije modeli Porsche

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Makina ka dhe nje telekomande qe mund te perdoret nga prinderit deri ne 20 meter

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Me bateri te rikarikueshme 6V4.5A*2

Mund ta lidhesh me MP3 dhe drita LED

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 3 deri ne 8 vjec ose deri ne 30 kg 

Permasat 109 x 62 x 48 cm 

Tensioni 220-240V , Frekuencat 50hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: