Portofola per Femra 025

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per Femra model 025

Eshte i dizenjuar me hapsira te bollshme te brendshme

Mbyllje me zinxhir gold

Ndarje per karta dhe dokumenta

Vjen ne dy ngjyra

Permasat 20.5x10 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: