Kolazh me Gure "Lovely Couple" Shfaq më të madhe

Kolazh me Gure "Lovely Couple"

ELV0099

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata me e bukur qe mund ti beni parterit ose partneres tuaj.

Kolazh me gure te formave te ndryshme duke krijuar silueten e nje cifti te dashuruar.

Eshte realizuar mbi dru I cili ngjyroset sipas preferencave tuaja.

Me permasa 20x19 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: