Unaza Artizanale

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Unazat me unike dhe te vecanta, teresisht te punuara ne menyre artizanale.

Unazat jane realizuar me gure energjike/ birthday stones/ perla.

Masa e disponueshme eshte nr 8.

Ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: