Clementoni Puzzle Mickey Roadster 60 Cp Shfaq më të madhe

Clementoni Puzzle Mickey Roadster 60 Cp

NOL0841

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Puzzle Clementoni me personazhin e dashur Mickey

Paketim permban 60 pjese qe krijojne imazhin e plot

I pershtatshem per femije mbi 5 vjec

Nxit imagjinaten dhe zhvillon aftesine krijuese tek femijet tuaj

Nje dhurate e kendshme per femijet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: