Clementoni Crazy Make Up Artist Shfaq më të madhe

Clementoni Crazy Make Up Artist

NOL0840

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Clementoni Crazy Make Up Artist

Seti përmban lip gloss, hije sysh, tone mollezash, kuq buzësh, manikyrin e thonjve, aplikuesit dhe gjithçka që ju nevojitet për të bërë si një vajzë e vërtetë Crazy

Ju mund të vazhdoni të argëtoheni gjithashtu me tabletin ose smartfonin tuaj me aplikacionin e ri Crazy Chic

Nje dhurate e kendshme per femijet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: